Ražotājs: APC
Modelis: SY32K160H-PD
EAN: 0704364057075
APC Symmetra PX. Izejas jaudas kapacitāte (VA): 32 kilovoltampērs, Izejas jauda: 32000 W, Trokšņu līmenis: 61 dB. Baterijas tehnoloģija: Noslēgts svina skābju (VRLA), Baterijas uzlādes laiks: 3,5 h. Produkta krāsa: Melns, Sertifikācija: EN 50091-1, EN/IEC 62040-3, EN/IEC 62040-1-1, FCC Part 15 Class A, VFI-SS-111. Svars: 1095,4 kg, Iepakojuma svars: 1189 kg. Baterijas tips: VRLA, Izejas savienotāji: 1 x Hard Wire 5-wire (3PH + N + G), Dimensijas (WxDxH): 1200 x 1070 x 1991 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC Symmetra PX 32 kVA 32000 W | €73154.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Izejas jaudas kapacitāte (VA) | 32 kilovoltampērs |
| Izejas jauda | 32000 W |
| Emergency Power Off (EPO) | |
| Trokšņu līmenis | 61 dB |
| Skaņas signalizācija | |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | |
| Sertifikācija | EN 50091-1, EN/IEC 62040-3, EN/IEC 62040-1-1, FCC Part 15 Class A, VFI-SS-111 |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Noslēgts svina skābju (VRLA) |
| Baterijas uzlādes laiks | 3,5 h |
| Hot-swap baterija | |
| Papildus informācija | |
| Baterijas tips | VRLA |
| Izejas savienotāji | 1 x Hard Wire 5-wire (3PH + N + G) |
| Dimensijas (WxDxH) | 1200 x 1070 x 1991 mm |
| Iepakojuma dimensijas (WxDxH) | 1696 x 1210 x 2140 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -15 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 999,9 m |
| Ne-operacionālais augstums | 0 - 15000 m |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 1095,4 kg |
| Iepakojuma svars | 1189 kg |