Ražotājs: Bosch
Modelis: MUM58W20
EAN: 4242005175413
Bosch MUM58W20. Trauka tilpums: 3,9 L, Produkta krāsa: Sudrabs, Balts, Kontroles tips: Pogas. Trauka materiāls: Nerūsējošs tērauds, Apvalka materiāls: Plastmasa, Krūkas materiāls: Plastmasa. Jauda: 1000 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz. Platums: 282 mm, Dziļums: 271 mm, Augstums: 280 mm. Iepakojuma platums: 350 mm, Iepakojuma dziļums: 390 mm, Iepakojuma augstums: 595 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Bosch MUM58W20 köögikombain 1000 W 3,9 l Hõbe, Valge | €306.02 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1000 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Īpašības | |
| Trauka tilpums | 3,9 L |
| Produkta krāsa | Sudrabs, Balts |
| Bluetooth | |
| Impulsa funkcija | |
| Kontroles tips | Pogas |
| Mainīgais ātrums | |
| Ātrumu skaits | 7 |
| Blendera uzgalis | |
| Blenderis | 1,25 L |
| Savstarpēji nomaināmi uzgaļi | |
| Auklas uzglabāšana | |
| Nerūsējošā tērauda asmeņi iekļauti | |
| Ūdensizturīgas daļas | |
| Kapacitāte | 2,7 kg |
| . Trauku pierādījums piederumi | |
| Pārlādes aizsardzība | |
| Neslīdoša pamatne | |
| Viegli tīrāms | |
| Mīklas trauka tilpums | 3,9 L |
| Kapājamā naža trauka tilpums | 1,25 L |
| Sertifikācija | CE, VDE |
| Materiāls | |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Krūkas materiāls | Plastmasa |
| Naža materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Trauka materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļauto rīvju disku skaits | 3 |
| Rīvēšanas disks iekļauts | |
| Smalcināšanas asmens iekļauts | |
| Putojamais | |
| Bļoda komplektā | |
| Izšļakstīšanās aizsargs komplektā | |
| Maisītājs ir komplektā | |
| Blenderis iekļauts | |
| Vāciņš pievienots | |
| Uzgaļi mīklas jaukšanai | |
| Kuļstieņi | |
| Mīklas rīks | |
| Tehniskās detaļas | |
| Nesatur | Bisfenols A (BPA) |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 280 mm |
| Platums | 282 mm |
| Dziļums | 271 mm |
| Svars | 6,1 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 350 mm |
| Iepakojuma dziļums | 390 mm |
| Iepakojuma augstums | 595 mm |
| Iepakojuma svars | 7,5 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes platums | 19 cm |
| Paletes garums | 12 cm |
| Paletes augstums | 8 cm |
| Daudzums uz paletes | 20 pcs |