Ražotājs: Bosch
Modelis: MUM59N26DE
EAN: 4242002966564
Bosch MUM59N26DE. Trauka tilpums: 3,9 L, Produkta krāsa: Nerūsējošs tērauds, Kontroles tips: Pogas. Trauka materiāls: Nerūsējošs tērauds. Jauda: 1000 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220-240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz. Platums: 282 mm, Dziļums: 280 mm, Augstums: 271 mm. Iepakojuma svars: 7 kg
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1000 W |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220-240 V |
| Īpašības | |
| Trauka tilpums | 3,9 L |
| Produkta krāsa | Nerūsējošs tērauds |
| Impulsa funkcija | |
| Kontroles tips | Pogas |
| Ātrumu skaits | 7 |
| Mainīgais ātrums | |
| Auklas uzglabāšana | |
| Iebūvēts drošības aizslēgs | |
| Disku skaits | 4 diski |
| Pārlādes aizsardzība | |
| Iepakojuma saturs | |
| Recepšu grāmata | |
| Mīklas rīks | |
| Putojamais | |
| Bļodas komplektā | Jaukšana/maisīšana |
| Miksēšanas rīks | |
| Vāciņš pievienots | |
| Tehniskās detaļas | |
| Nesatur | Bisfenols A (BPA) |
| Materiāls | |
| Trauka materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 282 mm |
| Augstums | 271 mm |
| Dziļums | 280 mm |
| Svars | 6,1 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma svars | 7 kg |