Ražotājs: Princess
Modelis: 01.221054.01.001
EAN: 8712836972636
Princess 221054. Trauka tilpums: 1,2 L, Produkta krāsa: Antracīts, Nerūsējošs tērauds, Caurspīdīgs, Kontroles tips: Rotējošs. Trauka materiāls: Plastmasa, Apvalka materiāls: Plastmasa. Jauda: 1000 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 230 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz. Iepakojuma saturs: Princess 221054 Food Processor, blender, chopper, 2 discs for grating and slicing, dough hook,...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1000 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 230 V |
| Kontakdakšas veids | Type C (CEE 7/17) |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Īpašības | |
| Trauka tilpums | 1,2 L |
| Produkta krāsa | Antracīts, Nerūsējošs tērauds, Caurspīdīgs |
| Funkciju daudzums | 8 |
| Ledus smalcināšana | |
| Impulsa funkcija | |
| Kontroles tips | Rotējošs |
| Ātrumu skaits | 3 |
| Mainīgais ātrums | |
| Blendera uzgalis | |
| Iebūvēti svari | |
| Citrusspiede | |
| Suluspiede | |
| Karsēšanas funkcija | Nē |
| Blenderis | 1,75 L |
| Gaļas mašīna | |
| Kafijas malšana | |
| Miksera funkcijas | Maisīšana, Smalcināšana, Jaukšana/maisīšana |
| Mīcīšanas funkcija | |
| Auklas garums | 1,2 m |
| Auklas uzglabāšana | |
| Nerūsējošā tērauda asmeņi iekļauti | |
| Ūdensizturīgas daļas | |
| Turbo | |
| Kapacitāte | 2 kg |
| Iebūvēts drošības aizslēgs | Nē |
| Asmeņu skaits | 3 |
| Viegli tīrāms | |
| Indukcijas gaisma | |
| Neslīdoša pamatne | |
| Regulējams šķēļu griežamais disks | |
| Materiāls | |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Trauka materiāls | Plastmasa |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | |
| Iepakojuma saturs | |
| Rīvēšanas disks iekļauts | |
| Disks griešanai šķēlītēs iekļauts | |
| Smalcināšanas asmens iekļauts | |
| Disks-emulgators | |
| Mērkrūze | Nē |
| Bļoda komplektā | |
| Vāciņš pievienots | |
| Uzgaļi mīklas jaukšanai | |
| Makaronu pagatavošanas ierīce | |
| Blenderis iekļauts | |
| Iepakojuma saturs | Princess 221054 Food Processor, blender, chopper, 2 discs for grating and slicing, dough hook, emulsifier, juicer and manual. |