Ražotājs: WMF
Modelis: 04.1664.0011
EAN: 4211129132435
WMF Kult X 04.1664.0011. Trauka tilpums: 2 L, Produkta krāsa: Melns, Nerūsējošs tērauds. Jauda: 500 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220-240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50-60 Hz. Platums: 249 mm, Dziļums: 189 mm, Augstums: 451 mm. Iepakojuma platums: 265 mm, Iepakojuma dziļums: 405 mm, Iepakojuma augstums: 375 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 500 W |
| Maksimālā ieejas jauda | 500 W |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50-60 Hz |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220-240 V |
| Īpašības | |
| Trauka tilpums | 2 L |
| Produkta krāsa | Melns, Nerūsējošs tērauds |
| Bluetooth | |
| Impulsa funkcija | |
| Mainīgais ātrums | |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Uzglabāšanas kārba | |
| Ūdensizturīgas daļas | |
| Iebūvēts drošības aizslēgs | |
| Trauku mazgājamās mašīnas standarts | |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļauto rīvju disku skaits | 4 |
| Vāciņš pievienots | |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 451 mm |
| Platums | 249 mm |
| Dziļums | 189 mm |
| Svars | 3,7 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 265 mm |
| Iepakojuma dziļums | 405 mm |
| Iepakojuma augstums | 375 mm |
| Iepakojuma svars | 4,7 kg |