Ražotājs: Hama
Modelis: 00137257
EAN: 4047443357816
Hama 137257. Kabeļa garums: 1,4 m, Izvietošana atbalstīta: Iekštelpas, Maiņstrāvas izeju tipi: C tips. Izeju skaits: 4 Maiņstrāvas izvade (-s). Maiņstrāvas ievades spriegums: 230 V, Maksimālā ieejas jauda: 3500 W, Maksimālā strāva: 16 A. Kabeļa krāsa: Balts
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1,4 m |
| Maiņstrāvas izeju tipi | C tips |
| Izvietošana atbalstīta | Iekštelpas |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Savienojamība | |
| Izeju skaits | 4 Maiņstrāvas izvade (-s) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 230 V |
| Maksimālā ieejas jauda | 3500 W |
| Maksimālā strāva | 16 A |
| Krāsa | |
| Kabeļa krāsa | Balts |