Ražotājs: Techly
Modelis: ICOC MUSB322-CMF-010
EAN: 8059018364361
Techly ICOC MUSB322-CMF-010. Kabeļa garums: 1 m, Savienotājs 1: USB C, Savienotājs 2: USB C, USB versija: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Maksimālais datu pārraides ātrums: 10000 Mbit/s, Konektora kontaktu apvalks: Zelts, Produkta krāsa: Melns, Pelēks
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1 m |
| USB versija | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Sieviešu |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| Konektora vairoga materiāls | Alumīnijs |
| Konektora vairogs | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 10000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns, Pelēks |
| Kabeļa tips | Apaļš kabelis |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 47 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Izvades strāva (maks.) | 5 A |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, REACH, RoHS |
| Ilgtspējas atbilstība | |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums Master kastē | 200 pcs |