Ražotājs: upcycle it
Modelis: DESK-600G5-SFF-A001
EAN: 5713552011107
upcycle it HP ProDesk 600 G5 SFF (Refurbished) Grade A. Procesora frekvence: 3 GHz, Procesora tips: Intel® Core™ i5, Procesora modelis: i5-9500. Iekšējā atmiņa: 8 GB, Iekšējās atmiņas tips: DDR4-SDRAM, Atmiņas taktātrums: 2666 MHz. Kopējā glabāšanas ietilpība: 512 GB, Uzglabāšanas nesējs: SSD. Integrēts grafikas adaptera modelis: Intel® UHD Graphics 630. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 10 Pro, Operētājsistēma arhitektūra: 64 biti. Komutatora tips: SFF. Produkta veids: PC (dators). Svars: 4,54 kg. Produkta krāsa: Melns, Sudrabs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
upcycle it HP ProDesk 600 G5 SFF (Refurbished) Grade A i5-9500 Intel® Core™ i5 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 10 Pro PC Must, Hõbe | €305.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i5 |
| Procesora modelis | i5-9500 |
| Multikodola tips | 6 |
| Procesora frekvence | 3 GHz |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4,4 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 9 MB |
| Instalēto procesoru skaits | 1 |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 128 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR4-SDRAM |
| Atmiņas sloti | 4x DIMM |
| Atmiņas taktātrums | 2666 MHz |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Uzstādīto atmiņas/glabāšanas disku skaits | 1 |
| Kopējā SSD ietilpība | 512 GB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| Grafika | |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Iebūvētā GPU ražotājs | Intel |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® UHD Graphics 630 |
| Programmatūra | |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 10 Pro |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Iepakojuma saturs | |
| Ekrāns iekļauts | Nē |
| Darbības rādītāji | |
| Produkta veids | PC |
| Tirgus pozicionēšana | Proven productivity |
| Mātes plates chipset | Intel Q370 |
| Paroles aizsardzība | Power on |
| Trusted Platform Module (TPM) | Jā |
| Dizains | |
| Komutatora tips | SFF |
| 3.5 " nodalījumu skaits | 1 |
| Produkta krāsa | Melns, Sudrabs |
| Izcelsmes valsts | China |
| Atjaunots | Jā |
| Savienojamība | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Line-in | Jā |
| Line-out | Yes |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Yes |
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Wi-Fi | Nē |
| Paplašināšanas sloti | |
| PCI Express x4 (Gen 3.x) sloti | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) sloti | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 95 mm |
| Dziļums | 270 mm |
| Augstums | 296 mm |
| Svars | 4,54 kg |
| Iepakojuma platums | 399 mm |
| Iepakojuma dziļums | 230 mm |
| Iepakojuma augstums | 499 mm |
| Iepakojuma svars | 7,08 kg |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Enhanced Intel SpeedStep tehnoloģija | Jā |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Jā |
| Intel® TSX-NI | Jā |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | Jā |
| Intel® 64 | Jā |
| Intel® Clear Video Technology | Jā |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Jā |
| Izpildes atspējošanas bitu līdzekļi | Jā |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Jā |
| Centrālā procesora konfigurācija (maks.) | 1 |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Jā |
| Iegultās opcijas pieejamas | Nē |
| Intel® Trusted Execution Technology | Jā |
| Idle States | Jā |