| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Rysik Leitz Stift 2in1 | €15.60 |
|
mts.ee |
Leitz 64150084 krihvel 10 g Hõbe | €16.64 |
|
www.proline.lv |
Leitz Complete 2 in 1 Stylus for touchscreen devices | €18.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Ierīces saderība | Universāls |
| Zīmolu saderība | Jebkurš zīmols |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs, Silikons |
| Iebūvēts irbulis | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 10 g |
| Platums | 128 mm |
| Dziļums | 12 mm |
| Augstums | 9 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |