Ražotājs: Cellularline
Modelis: ACHSMUSBCPD25WW
EAN: 8018080444180
Cellularline ACHSMUSBCPD25W. Lādētāja veids: Iekštelpas, Barošanas avota veids: AC, Lādētāju saderība: Universāls. Ieejas spriegums: 110 - 240 V. USB C-veida pieslēgvietu daudzums: 1, Jaudas aizsardzības apraksts: Pārkaršana, Pārslodze, Īssavienojums. Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Cellularline Super Fast Charger 25W Valge Hoonesisene | €32.53 |
|
www.photopoint.ee |
Adapteris CELLULARLINE Super Fast Charger 25W - Samsung, balta | €32.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Lādētāja veids | Iekštelpas |
| Lādētāju saderība | Universāls |
| Barošanas avota veids | AC |
| USB C-veida pieslēgvietu daudzums | 1 |
| USB barošanas padeve | |
| USB barošana līdz | 25 W |
| Jaudas aizsardzības apraksts | Pārkaršana, Pārslodze, Īssavienojums |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ieejas spriegums | 110 - 240 V |
| Kontakdakšas veids | C tips |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 90 mm |
| Iepakojuma dziļums | 30 mm |
| Iepakojuma augstums | 140 mm |
| Iepakojuma svars | 87 g |
| Iepakojuma saturs | |
| AC adaperis komplektā | |