| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Hama QI-FC10 Must Hoonesisene | €40.94 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Lādētāja veids | Iekštelpas |
| Lādētāju saderība | Viedtālrunis |
| Barošanas avota veids | USB |
| Ātrā uzlāde | |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Plug and Play | |
| LED indikatori | |
| Papildus informācija | |
| Integrēts USB kabelis | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 101,5 mm |
| Augstums | 6,6 mm |
| Svars | 54 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ieejas spriegums | 5 - 9 V |
| Ieejas strāva | 2 A |
| Maksimālā jauda | 10 W |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |