Ražotājs: Hama
Modelis: 00201686
EAN: 4047443487339
Hama QI-FC10S-Fab. Lādētāja veids: Iekštelpas, Barošanas avota veids: USB, Lādētāju saderība: Viedtālrunis. Ieejas spriegums: 5, 9 V. Bezvadu lādēšana, Ātrā uzlāde, Jaudas aizsardzības apraksts: Pārspriegums, Pārlāde, Īssavienojums. Kabeļa garums: 1,5 m, Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Hama QI-FC10S-Fab Valge Hoonesisene | €63.35 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Lādētāja veids | Iekštelpas |
| Lādētāju saderība | Viedtālrunis |
| Barošanas avota veids | USB |
| Bezvadu lādēšana | |
| Ātrā uzlāde | |
| Jaudas aizsardzības apraksts | Pārspriegums, Pārlāde, Īssavienojums |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Kabeļa garums | 1,5 m |
| LED indikatori | Status |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 65 mm |
| Dziļums | 82 mm |
| Augstums | 109 mm |
| Svars | 114 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ieejas spriegums | 5, 9 V |
| Ieejas strāva | 1.67, 2 A |
| Maksimālā jauda | 10 W |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Pievienoti kabeļi | USB Type-A - USB Type-C |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | |