Ražotājs: Hama
Modelis: 00186080
EAN: 4047443471567
Hama Lethality 460 Power. Platums: 600 mm, Dziļums: 350 mm. Produkta krāsa: Melns, Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Materiāls: Gumija, Tekstils, USB barošana, Šūtas malas, Bezslīdes bāze, Spēļu peles paliktnis
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Hama Lethality 460 Power Mänguri hiire padi Must | €72.87 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Materiāls | Gumija, Tekstils |
| Spēļu peles paliktnis | |
| Bezslīdes bāze | |
| USB barošana | |
| Integrēts bezvadu lādētājs | |
| Šūtas malas | |
| Virsmas materiāls | Tekstils |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 600 mm |
| Dziļums | 350 mm |
| Biezums | 3 mm |
| Svars | 446 g |
| Kabeļa garums | 1 m |