| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Velvet mouse pad mustard yellow | €8.99 |
|
mts.ee |
Hama Velvet Kollane | €20.02 |
|
www.photopoint.ee |
Hama Velvet Yellow | €22.99 |
|
www.ox.ee |
Hama Velvet Yellow | €54.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta krāsa | Dzeltens |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Materiāls | Poliesters, Poliuretāns |
| Spēļu peles paliktnis | |
| Rokas locītavas atslogotājs | |
| Bezslīdes bāze | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 220 mm |
| Dziļums | 180 mm |
| Biezums | 2 mm |
| Svars | 78 g |