| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Logitech M185 hiir Mõlemakäeline Raadioside | €48.23 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Pele | |
| Mērķis, rezultāts | Birojs |
| Ierīces interfeiss | RF Bezvadu |
| Pogu skaits | 2 |
| Rullējamais ritentiņš | |
| Ieteicamais pielietojums | Portatīvais dators |
| Frekvences josla | 2.4 GHz |
| Dizains | |
| Formas faktors | Abām rokām |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Iepakojuma saturs | |
| Bezvadu uztvērēja interfeiss | USB Type-A |
| Uztvērēja veids | Nano uztvērējs |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 11 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Citas atbalstītās operētājsistēmas | ChromeOS |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 1 |
| Baterijas tips | AA |
| Ergonomika | |
| Plug and Play | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 83 mm |
| Iepakojuma dziļums | 126 mm |
| Iepakojuma svars | 115,9 g |
| Iepakojuma augstums | 186 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 166 mm |
| Kastes garums (Master) | 251 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 112 mm |
| Kastes svars (Master) | 626 g |