Ražotājs: Beko
Modelis: FSE56000GW
EAN: 8690842117749
Beko FSE56000GW. Produkta veids: Brīvi stāvoša plīts, Produkta krāsa: Balts, Kontroles tips: Rotējošs. Degļu/virtuves zonu skaits: 4 zone(s), 1. degļa/gatavošanas zonas novietojums: Kreisais priekšpusē, 1. degļa/gatavošanas zonas enerģijas avots: Elektrisks. Cepeškrāsns izmēri: Vidējs, Cepeškrāsns enerģijas avots: Elektrisks, Cepeškrāsns neto ietilpība: 55 L. Energoefektivitātes klase: A, Enerģijas patēriņš (parastais): 0,74 kWh, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220-240/380-415 V. Platums: 500 mm, Dziļums: 600 mm, Augstums: 850 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Produkta veids | Brīvi stāvoša plīts |
| Produkta krāsa | Balts |
| Roktura krāsa | Balts |
| Kontroles tips | Rotējošs |
| Iebūvēta displeja | |
| Cepeškrāsns | |
| Cepeškrāsns izmēri | Vidējs |
| Skaits cepeškrāsnis | 1 |
| Cepeškrāsns enerģijas avots | Elektrisks |
| Cepeškrāsns novietojums | Apakša |
| Cepeškrāsns neto ietilpība | 55 L |
| Grils | |
| Grila sildelementa vieta | Apakša |
| Grils ar ventilatoru | |
| cepeškrāsns durvju atvēršana | Nolaižamas durtiņas |
| Skata lodziņš | |
| Plauktu skaits | 1 plaukti |
| Funkciju daudzums | 6 |
| Konvekcijas gatavošana | |
| Pašattīrošs | |
| Tīrīšanas tips | Tvaiks |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220-240/380-415 V |
| Energoefektivitātes skala | A+++ līdz D |
| Enerģijas patēriņš (parastais) | 0,74 kWh |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 500 mm |
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 850 mm |
| Svars | 42 kg |
| Plīts | |
| Degļu/virtuves zonu skaits | 4 zone(s) |
| 1. degļa/gatavošanas zonas novietojums | Kreisais priekšpusē |
| 1. degļa/gatavošanas zonas enerģijas avots | Elektrisks |
| 1. degļa/gatavošanas zonas jauda | 2000 W |
| 1. degļa/gatavošanas zonas diametrs | 180 mm |
| 2. degļa/gatavošanas zonas novietojums | Pa kreisi aizmugurē |
| 2. degļa/gatavošanas zonas enerģijas avots | Elektrisks |
| 2. degļa/gatavošanas zonas jauda | 1000 W |
| 2. degļa/gatavošanas zonas diametrs | 145 mm |
| 3. degļa/gatavošanas zonas novietojums | Pa labi priekšā |
| 3. degļa/gatavošanas zonas enerģijas avots | Elektrisks |
| 3. degļa/gatavošanas zonas jauda | 1000 W |
| 3. degļa/gatavošanas zonas diametrs | 145 mm |
| 4. degļa/gatavošanas zonas novietojums | Pa labi aizmugurē |
| 4. degļa/gatavošanas zonas enerģijas avots | Elektrisks |
| 4. degļa/gatavošanas zonas jauda | 1500 W |
| 4. degļa/gatavošanas zonas diametrs | 180 mm |