Ražotājs: Microsoft
Modelis: 8PM-00018
EAN: 0889842830620
Microsoft Surface Pro 8. Displeja diagonāle: 33 cm (13"), Ekrāna izšķirtspēja: 2880 x 1920 pikseļi. Iekšējās glabātuves ietilpība: 128 GB. Procesora tips: Intel® Core™ i3, Procesora modelis: i3-1115G4. Iekšējā atmiņa: 8 GB. Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu): 10 MP, Aizmugurējās kameras veids: Viena kamera, Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu): 5 MP, Priekšējā kamera. Wi-Fi standarts: Wi-Fi 6 (802.11ax). Svars: 891 g. Nodrošināta operētājsistēma: Windows 10 Pro. Produkta krāsa: Platīns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Microsoft Surface Pro 8 128 GB 33 cm (13") Intel® Core™ i3 8 GB Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 10 Pro Plaatina | €1118.07 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Tīklošana | |
| Mobilā tīkla pieslēgums | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.1 |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 128 GB |
| Integrēts karšu lasītājs | |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Programmatūra | |
| Platforma | Windows |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 10 Pro |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Izmēģinājuma programmatūra | Microsoft 365 |
| Operētājsistēmas valoda | Arābu, Dāņu valoda, Vācu, Holandiešu, Angļu, Spāņu, Somu valoda, Franču, Itālijas, Norvēģu valoda, Poļu valoda, Portugāļu, Zviedru valoda |
| Dizains | |
| Formas faktors | Slāneklis |
| Produkta krāsa | Platīns |
| Ierīces tips | Pilna izmēra planšetdators |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Body SAR (ES) | 1,5 Vati uz kilogramu |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Kamera | |
| Aizmugurējās kameras veids | Viena kamera |
| Aizmugurējās kameras izšķirtspēja (ciparu) | 10 MP |
| Auto fokuss | |
| Aizmugurējās kameras zibspuldze | |
| Video ierakstīšana | |
| Maksimālais video izšķirtspēju | 3712 x 2784 pikseļi |
| Video ierakstīšanas režīmi | 1080p, 2160p |
| Video tveršanas ātrums | 30 fps |
| Priekšējā kamera | |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 5 MP |
| Priekšējās kameras zibspuldze | |
| Windows Hello | |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 33 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2880 x 1920 pikseļi |
| Pikseļu blīvums | 267 pikseļu collā |
| Skārienjutīga ekrāna veids | Kapacitīvs |
| Projektora formātu attiecība | 3:2 |
| Atmiņa | |
| Iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | LPDDR4x-SDRAM |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 8 GB |
| Darbības rādītāji | |
| GPS | |
| Asistēta GPS funkcija (A-GPS) | |
| Akselerometrs | |
| Apkārtējās gaismas sensors | |
| Gyroscope | |
| Magnetometrs | |
| Trusted Platform Module (TPM) | |
| Procesors | |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora tips | Intel® Core™ i3 |
| Procesora paaudze | 11th gen Intel® Core™ i3 |
| Procesora modelis | i3-1115G4 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4,1 GHz |
| Multikodola tips | 2 |
| Procesora kešatmiņa | 6 MB |
| Konfigurējama TDP-down frekvence | 1,7 GHz |
| Savienojamība | |
| Thunderbolt tehnoloģija | |
| USB4 Gen 3x2 portu skaits | 2 |
| Austiņu savienojamība | 3,5 mm |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | |
| Docking konektora veids | Microsoft Surface konektors, Microsoft Surface Cover |
| Drošība | |
| Sejas atpazīšana | |
| Baterija | |
| Baterija ir komplektā | |
| Baterijas tehnoloģija | Litijs |
| Akumulatora jauda | 51,5 vatstunda |
| Baterijas šūnu skaits | 3 |
| Baterijas svars | 195 g |
| Baterijas mūžā ilgums | 16 h |
| Enerģijas pārvaldība | |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 60 W |
| AC adaptera frekvence | 50-60 Hz |
| AC adaptera izejas spriegums | 15 V |
| Grafika | |
| Grafikas adaptera ģimene | Intel |
| Grafiskais adapteris | UHD Graphics |
| Audio | |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| Mikrofonu skaits | 2 |
| Audio sistēma | Dolby Atmos |
| Skaļruņa jauda | 2 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 287 mm |
| Dziļums | 9,3 mm |
| Augstums | 208 mm |
| Svars | 891 g |
| Iepakojuma platums | 272 mm |
| Iepakojuma dziļums | 54,5 mm |
| Iepakojuma augstums | 371 mm |
| Iepakojuma svars | 3,1 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| AC adaperis komplektā | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Telefona īpašības | |
| Videozvans | |
| Video zvans | |
| Procesors īpašas iezīmes | |
| Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | |
| Intel® Virtualization Technology (VT-x) | |
| Iegultās opcijas pieejamas | |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | |
| Intel® Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | |
| Intel® Trusted Execution Technology | |
| Idle States | |
| Papildus informācija | |
| Skaļuma kontrole | |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja | 2592 x 1944 pikseļi |
| Sertifikāti | |
| UN numurs | UN3481 |
| Loģistiskie dati | |
| Layers per pallet (US) | 20 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 272 mm |
| Kastes garums (Master) | 371 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 54,5 mm |
| Kastes svars (Master) | 3,1 kg |
| Daudzums Master kastē | 1 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84713000 |