Ražotājs: Gecko Covers
Modelis: SCRV10T49
EAN: 8718969059763
Gecko Covers SCRV10T49. Ekrāna aizsarga tips: Caurspīdīgs ekrāna aizsargs, Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 32,8 cm (12.9"), Materiāls: Rūdītā stikla, Cietība: 9H, Zīmolu saderība: Apple, Savietojamība: iPad Pro 12.9 (2018/2020/2021). Svars: 57,3 g. Skaits iepakojumā: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Gecko Covers SCRV10T49 tahvelarvuti ekraanikaitsed Selge ekraanikaitse Apple 1 tk | €63.88 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Ekrāna aizsarga tips | Caurspīdīgs ekrāna aizsargs |
| Zīmolu saderība | Apple |
| Savietojamība | iPad Pro 12.9 (2018/2020/2021) |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 32,8 cm |
| Aizsardzības īpašības | Noturība pret netīrumiem, Izturīgs pret skrāpējumiem, Triecienizturīgs |
| Cietība | 9H |
| Produkta krāsa | Caurspīdīgs |
| Materiāls | Rūdītā stikla |
| Viegli piemērot | |
| Viegli noņemt | |
| Viegli tīrāms | |
| Noapaļotas malas | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Ekrāna izmērs HxW | 277,7 x 211,9 mm |
| Biezums | 0,3 mm |
| Svars | 57,3 g |
| Iepakojuma platums | 262 mm |
| Iepakojuma dziļums | 346 mm |
| Iepakojuma augstums | 371 mm |
| Iepakojuma svars | 229,3 g |
| Loģistiskie dati | |
| Transportējamās kastes augstums | 60 cm |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Transportējamās kastes garums | 33 cm |
| Daudzums Master kastē | 30 pcs |
| Transportējamās kastes platums | 45 cm |
| Transportējamās kastes svars | 9,2 kg |