Ražotājs: APC
Modelis: ACDC1021
EAN: 0731304248682
APC ACDC1021. Tips: Statīva rāmis, Produkta krāsa: Melns, Sertifikācija: UL, cUL. Platums: 870 mm, Dziļums: 70 mm, Augstums: 1994 mm. Iepakojuma platums: 946 mm, Iepakojuma dziļums: 711 mm, Iepakojuma augstums: 2083 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
APC ACDC1021 plauktu, statņu aksesuārs Statīva rāmis | €2848.65 |
|
mts.ee |
APC ACDC1021 püstikutarvik Restiraam | €3328.79 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Statīva rāmis |
| Produkta krāsa | Melns |
| Sertifikācija | UL, cUL |
| Displejs | |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 870 mm |
| Dziļums | 70 mm |
| Augstums | 1994 mm |
| Svars | 118,2 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 946 mm |
| Iepakojuma dziļums | 711 mm |
| Iepakojuma augstums | 2083 mm |
| Iepakojuma svars | 140,9 kg |