Ražotājs: APC
Modelis: ACDC2005
EAN: 0731304298649
APC ACDC2005. Tips: Montāžas kronšteins, Produkta krāsa: Melns. Platums: 100 mm, Dziļums (max): 22 cm, Augstums: 110 mm. Iepakojuma platums: 219 mm, Iepakojuma dziļums: 314 mm, Iepakojuma augstums: 108 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC ACDC2005 püstikutarvik Kinnitusraam | €130.10 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Montāžas kronšteins |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 100 mm |
| Dziļums (max) | 22 cm |
| Augstums | 110 mm |
| Svars | 1,11 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 219 mm |
| Iepakojuma dziļums | 314 mm |
| Iepakojuma augstums | 108 mm |
| Iepakojuma svars | 1,4 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |