Ražotājs: APC
Modelis: ACF504
EAN: 0731304235156
APC ACF504. Tips: Ventilatora paliktnis, Produkta krāsa: Melns. Platums: 724 mm, Dziļums: 893 mm, Augstums: 60 mm. Iepakojuma platums: 914 mm, Iepakojuma dziļums: 991 mm, Iepakojuma augstums: 165 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
APC Panel wentylacyjnyszaf NetShelter SX (ACF504) | €1052.75 |
|
mts.ee |
APC ACF504 püstikutarvik Ventilaatoriplaat | €1084.52 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Ventilatora paliktnis |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 724 mm |
| Dziļums | 893 mm |
| Augstums | 60 mm |
| Svars | 10,2 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 914 mm |
| Iepakojuma dziļums | 991 mm |
| Iepakojuma augstums | 165 mm |
| Iepakojuma svars | 14 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |