| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC AR7730 püstikutarvik | €1682.90 |
|
www.ox.ee |
APC KOLDLOK SURFACE MOUNT RAISED FLOOR GROMMET | €1736.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Papildus informācija | |
| Dimensijas (WxDxH) | 279 x 209 x 29 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 8,6 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 368 mm |
| Iepakojuma dziļums | 533 mm |
| Iepakojuma augstums | 235 mm |
| Iepakojuma svars | 9,55 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |