Ražotājs: APC
Modelis: AR8016ABLK
EAN: 0731304242246
APC AR8016ABLK. Tips: Kabeļu kanāls, Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Metāls. Platums: 70 mm, Dziļums (max): 29,8 cm, Augstums: 57 mm. Iepakojuma platums: 83 mm, Iepakojuma dziļums: 343 mm, Iepakojuma augstums: 89 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC AR8016ABLK püstikutarvik Kaablirenn | €159.12 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Kabeļu kanāls |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Metāls |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Ritentiņi | |
| Pie sienas piestiprināms | |
| Displejs | |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 70 mm |
| Dziļums (max) | 29,8 cm |
| Augstums | 57 mm |
| Stiprināšanas dziļumu (max) | 2 cm |
| Stiprināšanas dziļums (min) | 1,23 cm |
| Svars | 1,36 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 83 mm |
| Iepakojuma dziļums | 343 mm |
| Iepakojuma augstums | 89 mm |
| Iepakojuma svars | 1,6 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |