Ražotājs: APC
Modelis: AR8465
EAN: 0021111190879
APC AR8465. Tips: Paneļa komplekts, Produkta krāsa: Melns. Platums: 356 mm, Dziļums (max): 7,6 cm, Augstums: 102 mm. Iepakojuma platums: 381 mm, Iepakojuma dziļums: 83 mm, Iepakojuma augstums: 127 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC AR8465 püstikutarvik Paneelikomplekt | €74.20 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Paneļa komplekts |
| Produkta krāsa | Melns |
| Iebūvēts ventilators | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 356 mm |
| Dziļums (max) | 7,6 cm |
| Augstums | 102 mm |
| Svars | 1,18 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 381 mm |
| Iepakojuma dziļums | 83 mm |
| Iepakojuma augstums | 127 mm |
| Iepakojuma svars | 1,64 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |