Ražotājs: APC
Modelis: AR8471
EAN: 0731304407140
APC AR8471. Tips: Pagriežami ritenīši, Produkta krāsa: Melns, Sertifikācija: REACH. Platums: 71 mm, Dziļums: 91 mm, Augstums: 64 mm. Iepakojuma platums: 152 mm, Iepakojuma dziļums: 218 mm, Iepakojuma augstums: 86 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC AR8471 püstikutarvik Rullikrattad | €183.11 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Pagriežami ritenīši |
| Produkta krāsa | Melns |
| Sertifikācija | REACH |
| Savietojamība | APC AR106V |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 71 mm |
| Dziļums | 91 mm |
| Augstums | 64 mm |
| Svars | 2,27 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Ātrās instalācijas gids | |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 152 mm |
| Iepakojuma dziļums | 218 mm |
| Iepakojuma augstums | 86 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |