Ražotājs: APC
Modelis: AR8561
EAN: 0731304253945
APC AR8561. Tips: Tukšs panelis, Produkta krāsa: Melns, Sertifikācija: UL, REACH. Platums: 597 mm, Dziļums (max): 31,8 cm, Augstums: 192 mm. Iepakojuma platums: 710 mm, Iepakojuma dziļums: 440 mm, Iepakojuma augstums: 315 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Tukšs panelis |
| Produkta krāsa | Melns |
| Iebūvēts ventilators | Nē |
| Aizslēgšana | Nē |
| Ritentiņi | Nē |
| Sertifikācija | UL, REACH |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 597 mm |
| Dziļums (max) | 31,8 cm |
| Augstums | 192 mm |
| Svars | 5,43 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 710 mm |
| Iepakojuma dziļums | 440 mm |
| Iepakojuma augstums | 315 mm |
| Iepakojuma svars | 8,19 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |