| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC AR8573 püstikutarvik | €99.67 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Papildus informācija | |
| Dimensijas (WxDxH) | 320 x 309 x 1 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 610 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 439 mm |
| Iepakojuma dziļums | 428 mm |
| Iepakojuma augstums | 37 mm |
| Iepakojuma svars | 1,64 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |