Ražotājs: APC
Modelis: AR8574
EAN: 4054317994503
APC AR8574. Tips: Statnes pārsegs, Produkta krāsa: Melns, Sertifikācija: REACH. Platums: 620 mm, Dziļums (max): 31 cm, Augstums: 2 mm. Iepakojuma platums: 739 mm, Iepakojuma dziļums: 428 mm, Iepakojuma augstums: 37 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC AR8574 püstikutarvik Seadmekapi kate | €122.32 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Statnes pārsegs |
| Produkta krāsa | Melns |
| Aizslēgšana | |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Karstā pārnese (hot-swap) | |
| Ritentiņi | |
| Sertifikācija | REACH |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 620 mm |
| Dziļums (max) | 31 cm |
| Augstums | 2 mm |
| Svars | 1,04 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 739 mm |
| Iepakojuma dziļums | 428 mm |
| Iepakojuma augstums | 37 mm |
| Iepakojuma svars | 2,69 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |