Ražotājs: APC
Modelis: AR8575
EAN: 0731304261681
APC AR8575. Tips: Statnes pārsegs, Produkta krāsa: Melns, Sertifikācija: REACH. Platums: 770 mm, Dziļums (max): 31 cm, Augstums: 2 mm. Iepakojuma platums: 838 mm, Iepakojuma dziļums: 428 mm, Iepakojuma augstums: 37 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC AR8575 püstikutarvik Seadmekapi kate | €122.32 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Statnes pārsegs |
| Produkta krāsa | Melns |
| Aizslēgšana | |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Karstā pārnese (hot-swap) | |
| Ritentiņi | |
| Sertifikācija | REACH |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 770 mm |
| Dziļums (max) | 31 cm |
| Augstums | 2 mm |
| Svars | 1,26 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 838 mm |
| Iepakojuma dziļums | 428 mm |
| Iepakojuma augstums | 37 mm |
| Iepakojuma svars | 3,39 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |