Ražotājs: APC
Modelis: AR8576
EAN: 0731304259671
APC AR8576. Tips: Paneļa komplekts, Produkta krāsa: Melns, Sertifikācija: REACH. Platums: 135 mm, Dziļums (max): 2,8 cm, Augstums: 46 mm. Iepakojuma platums: 232 mm, Iepakojuma dziļums: 165 mm, Iepakojuma augstums: 50 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC AR8576 püstikutarvik Paneelikomplekt | €120.19 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Paneļa komplekts |
| Produkta krāsa | Melns |
| Aizslēgšana | Nē |
| Integrēts on/off slēdzis | Nē |
| Karstā pārnese (hot-swap) | Nē |
| Ritentiņi | Nē |
| Sertifikācija | REACH |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 135 mm |
| Dziļums (max) | 2,8 cm |
| Augstums | 46 mm |
| Svars | 130 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 232 mm |
| Iepakojuma dziļums | 165 mm |
| Iepakojuma augstums | 50 mm |
| Iepakojuma svars | 300 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |