Ražotājs: APC
Modelis: AR8457
EAN: 0115971195423
APC Data Distribution 0U SX Panel. Produkta krāsa: Melns, Balts, Statņa kapacitāte: 0U. Svars: 570 g. Iepakojuma platums: 114 mm, Iepakojuma dziļums: 83 mm, Iepakojuma augstums: 654 mm. Dimensijas (WxDxH): 62 x 52 x 594 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC Data Distribution 0U SX Panel | €102.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns, Balts |
| Statņa kapacitāte | 0U |
| Papildus informācija | |
| Dimensijas (WxDxH) | 62 x 52 x 594 mm |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 570 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 114 mm |
| Iepakojuma dziļums | 83 mm |
| Iepakojuma augstums | 654 mm |
| Iepakojuma svars | 840 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |