Ražotājs: APC
Modelis: ER7DCM
EAN: 0731304428404
APC Easy Rack Cable Manager. Tips: Kabeļu pārvaldības panelis, Produkta krāsa: Melns, Statņa kapacitāte: 1U. Svars: 500 g. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 60 mm, Iepakojuma dziļums: 530 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC Easy Rack Cable Manager Kaabli paneel | €158.09 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Kabeļu pārvaldības panelis |
| Produkta krāsa | Melns |
| Statņa kapacitāte | 1U |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 60 mm |
| Iepakojuma dziļums | 530 mm |
| Iepakojuma augstums | 50 mm |
| Iepakojuma svars | 500 g |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 500 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |