Ražotājs: APC
Modelis: ER7SHELF
EAN: 0731304428343
APC ER7SHELF. Tips: Statnes plaukts, Produkta krāsa: Melns, Maksimālais svars (tilpums): 50 kg. Platums: 485 mm, Dziļums: 632 mm, Augstums: 32 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 580 mm, Iepakojuma dziļums: 710 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Statnes plaukts |
| Produkta krāsa | Melns |
| Maksimālais svars (tilpums) | 50 kg |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 485 mm |
| Dziļums | 632 mm |
| Augstums | 32 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 580 mm |
| Iepakojuma dziļums | 710 mm |
| Iepakojuma augstums | 110 mm |
| Iepakojuma svars | 6 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |