Ražotājs: APC
Modelis: ER7SHELFS
EAN: 0731304432562
APC ER7SHELFS. Tips: Statnes plaukts, Produkta krāsa: Melns, Maksimālais svars (tilpums): 50 kg. Izmērs: 48,3 cm (19"), Platums: 485 mm, Dziļums: 392 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 580 mm, Iepakojuma dziļums: 480 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Statnes plaukts |
| Produkta krāsa | Melns |
| Statņa kapacitāte | 1U |
| Maksimālais svars (tilpums) | 50 kg |
| Svars&dimensijas | |
| Izmērs | 48,3 cm |
| Platums | 485 mm |
| Dziļums | 392 mm |
| Augstums | 32 mm |
| Svars | 4 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 580 mm |
| Iepakojuma dziļums | 480 mm |
| Iepakojuma augstums | 110 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |