| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC NBACS1356 püstikutarvik | €2426.12 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Statņa kapacitāte | 1U |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 615 mm |
| Dziļums | 246 mm |
| Augstums | 304 mm |
| Svars | 2,03 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 904 mm |
| Iepakojuma dziļums | 529 mm |
| Iepakojuma augstums | 194 mm |
| Iepakojuma svars | 2,45 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |