Ražotājs: APC
Modelis: SYAFSU2
EAN: 0731304226130
APC Symmetra LX 13U replacement door. Produkta krāsa: Melns, Sudrabs. Svars: 2,9 kg. Iepakojuma platums: 561 mm, Iepakojuma dziļums: 107 mm, Iepakojuma augstums: 638 mm. Dimensijas (WxDxH): 483 x 51 x 578 mm, Formas faktors: 13U
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC Symmetra LX 13U replacement door | €475.25 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns, Sudrabs |
| Papildus informācija | |
| Dimensijas (WxDxH) | 483 x 51 x 578 mm |
| Formas faktors | 13U |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 2,9 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 561 mm |
| Iepakojuma dziļums | 107 mm |
| Iepakojuma augstums | 638 mm |
| Iepakojuma svars | 3,7 kg |