Ražotājs: APC
Modelis: SYPF250KD
EAN: 0731304253228
APC SYPF250KD. Produkta krāsa: Melns, Statņa kapacitāte: 42U, Sertifikācija: cUL Listed, CE, CSA C22.2 No. 107.1, EN 50091-2, EN/IEC 62040-3, EN/IEC 62040-1-1, UL 1778, UL.... Maiņstrāvas ievades frekvence: 40 - 70 Hz. Platums: 600 mm, Dziļums: 1070 mm, Augstums: 1991 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 750 mm, Iepakojuma dziļums: 1210 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC SYPF250KD püstikutarvik | €7753.45 |
|
www.pc21.fr |
APC SYMMETRA PX 250KW POWER MODULE FRAME | €8270.85 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 40 - 70 Hz |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Statņa kapacitāte | 42U |
| Sertifikācija | cUL Listed, CE, CSA C22.2 No. 107.1, EN 50091-2, EN/IEC 62040-3, EN/IEC 62040-1-1, UL 1778, UL 60950-1, UL Listed |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 600 mm |
| Dziļums | 1070 mm |
| Augstums | 1991 mm |
| Svars | 242,7 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 750 mm |
| Iepakojuma dziļums | 1210 mm |
| Iepakojuma augstums | 2135 mm |
| Iepakojuma svars | 280,4 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |