Ražotājs: ATEN
Modelis: 2X-045G
EAN: 0672792010668
ATEN 2X-045G. Tips: Montāžas kronšteins, Produkta krāsa: Melns, Savietojamība: CS1844, CS1842, CS1942DP, CS1944DP, CS1182D, CS1182DP, CS1182H, CS1184H, CS1184D, CS1184DP. Svars: 270 g. Iepakojuma platums: 59 mm, Iepakojuma dziļums: 239 mm, Iepakojuma augstums: 160 mm. Skrūvju veids: Phillips. Galvenās kārbas neto svars: 1,35 kg, Oriģinālās kastes platums: 250 mm, Kastes garums (Master): 325 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ATEN 2X-045G püstikutarvik Kinnitusraam | €54.67 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Montāžas kronšteins |
| Produkta krāsa | Melns |
| Savietojamība | CS1844, CS1842, CS1942DP, CS1944DP, CS1182D, CS1182DP, CS1182H, CS1184H, CS1184D, CS1184DP |
| Iepakojuma saturs | |
| Montāžas komplekts | |
| Skrūves iekļautas | |
| Skrūvju veids | Phillips |
| Skaits skrūvēm | 6 |
| Loģistiskie dati | |
| Galvenās kārbas neto svars | 1,35 kg |
| Oriģinālās kastes platums | 250 mm |
| Kastes garums (Master) | 325 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 175 mm |
| Kastes svars (Master) | 1,7 kg |
| Daudzums Master kastē | 5 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 270 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 59 mm |
| Iepakojuma dziļums | 239 mm |
| Iepakojuma augstums | 160 mm |
| Iepakojuma svars | 280 g |