Ražotājs: ATEN
Modelis: VE-RMK3U
EAN: 0672792007057
ATEN VE-RMK3U. Tips: Montāžas komplekts, Produkta krāsa: Melns, Statņa kapacitāte: 3U. Platums: 482,4 mm, Dziļums: 132,5 mm, Augstums: 116 mm. Iepakojuma platums: 247 mm, Iepakojuma dziļums: 556 mm, Iepakojuma augstums: 153 mm. Skrūvju veids: Hexagon, Countersunk. Galvenās kārbas neto svars: 2,33 kg, Oriģinālās kastes platums: 247 mm, Kastes garums (Master): 556 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ATEN VE-RMK3U püstikutarvik Kinnituskomplekt | €250.56 |
|
www.pc21.fr |
ATEN VE-RMK3U plauktu, statņu aksesuārs Montāžas komplekts | €288.87 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Montāžas komplekts |
| Produkta krāsa | Melns |
| Statņa kapacitāte | 3U |
| Savietojamība | CE100 |
| Iepakojuma saturs | |
| Montāžas komplekts | Jā |
| Skrūves iekļautas | Jā |
| Skrūvju veids | Hexagon, Countersunk |
| Skaits skrūvēm | 80 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 482,4 mm |
| Dziļums | 132,5 mm |
| Augstums | 116 mm |
| Svars | 2,33 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Galvenās kārbas neto svars | 2,33 kg |
| Oriģinālās kastes platums | 247 mm |
| Kastes garums (Master) | 556 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 153 mm |
| Kastes svars (Master) | 3,27 kg |
| Daudzums Master kastē | 1 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 247 mm |
| Iepakojuma dziļums | 556 mm |
| Iepakojuma augstums | 153 mm |
| Iepakojuma svars | 3,27 kg |