Ražotājs: Intellinet
Modelis: 714853
EAN: 0766623714853
Intellinet 714853. Tips: Kabeļu pārvaldības panelis, Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Plastmasa. Izmērs: 25,4 cm (10"), Platums: 254,4 mm, Dziļums: 51 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Intellinet 714853 püstikutarvik Kaabli paneel | €35.29 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Kabeļu pārvaldības panelis |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Statņa kapacitāte | 1U |
| Svars&dimensijas | |
| Izmērs | 25,4 cm |
| Platums | 254,4 mm |
| Dziļums | 51 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 500 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |