Ražotājs: Intellinet
Modelis: 714952
EAN: 0766623714952
Intellinet 714952. Tips: Kabeļu pārvaldības panelis, Produkta krāsa: Pelēks, Apvalka materiāls: Plastmasa, Tērauds. Izmērs: 25,4 cm (10"), Platums: 254 mm, Dziļums: 78,8 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Intellinet 714952 püstikutarvik Kaabli paneel | €32.53 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Kabeļu pārvaldības panelis |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Apvalka materiāls | Plastmasa, Tērauds |
| Saderīgā statņa platums | 10 " |
| Statņa kapacitāte | 1U |
| Svars&dimensijas | |
| Izmērs | 25,4 cm |
| Platums | 254 mm |
| Dziļums | 78,8 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Svars | 290 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Komplektā iekļauti uzgriežņi | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |