Ražotājs: Rackmount.IT
Modelis: RM-SR-T12I
EAN: 8720297440519
Rackmount.IT RM-SR-T12i. Tips: Montāžas kronšteins, Produkta krāsa: Balts, Statņa kapacitāte: 1.3U/2U. Platums: 482 mm, Dziļums: 217 mm, Augstums: 59 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 520 mm, Iepakojuma dziļums: 270 mm. Pievienoti kabeļi: LAN (RJ-45), Savienotāja veids: RJ-45
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Rackmount.IT RM-SR-T12i Montāžas kronšteins | €207.10 |
|
mts.ee |
Rackmount.IT RM-SR-T12i Kinnitusraam | €223.44 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Montāžas kronšteins |
| Produkta krāsa | Balts |
| Kabeļa garums | 0,5 m |
| Statņa kapacitāte | 1.3U/2U |
| Savietojamība | Sophos XGS 116, XGS 126, XGS 136 |
| Iepakojuma saturs | |
| Montāžas komplekts | |
| Pievienoti kabeļi | LAN (RJ-45) |
| Ātrās instalācijas gids | |
| Kabeļu skaits | 10 |
| Savienotāji iekļauti komplektā | |
| Savienotāja veids | RJ-45 |
| Savienotāju skaits | 10 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 482 mm |
| Dziļums | 217 mm |
| Augstums | 59 mm |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 10 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 520 mm |
| Iepakojuma dziļums | 270 mm |
| Iepakojuma augstums | 80 mm |