Ražotājs: Rackmount.IT
Modelis: RM-UB-T3
EAN: 8720297440526
Rackmount.IT RM-UB-T3. Tips: Montāžas kronšteins, Produkta krāsa: Zils, Statņa kapacitāte: 1U. Platums: 482 mm, Dziļums: 217 mm, Augstums: 44 mm. Iepakojuma platums: 520 mm, Iepakojuma dziļums: 270 mm, Iepakojuma augstums: 80 mm. Pievienoti kabeļi: LAN (RJ-45)
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Rackmount.IT RM-UB-T3 püstikutarvik Kinnitusraam | €159.47 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Montāžas kronšteins |
| Produkta krāsa | Zils |
| Kabeļa garums | 0,5 m |
| Statņa kapacitāte | 1U |
| Savietojamība | UniFi Cloud Key GEN2 PLUS, USG |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | LAN (RJ-45) |
| Montāžas komplekts | |
| Ātrās instalācijas gids | |
| Kabeļu skaits | 1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 482 mm |
| Dziļums | 217 mm |
| Augstums | 44 mm |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 520 mm |
| Iepakojuma dziļums | 270 mm |
| Iepakojuma augstums | 80 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |