Ražotājs: StarTech.com
Modelis: CMHOOK1UL
EAN: 0065030852852
StarTech.com CMHOOK1UL. Tips: Kabeļu gredzens, Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Tērauds. Platums: 57 mm, Dziļums: 155 mm, Augstums: 45 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma platums: 125 mm, Iepakojuma dziļums: 225 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Kabeļu gredzens |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Tērauds |
| Statņa kapacitāte | 1U |
| Atbilstības inustriālie standarti | EIA RS310-D |
| Sertifikācija | CE, REACH, TAA |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 57 mm |
| Dziļums | 155 mm |
| Augstums | 45 mm |
| Stiprināšanas dziļumu (max) | 14,6 cm |
| Stiprināšanas dziļums (min) | 5,06 cm |
| Svars | 109 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 125 mm |
| Iepakojuma dziļums | 225 mm |
| Iepakojuma augstums | 46 mm |
| Iepakojuma svars | 114 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |