Ražotājs: StarTech.com
Modelis: CMLB102
EAN: 0065030869027
StarTech.com CMLB102. Tips: Diagonālā kabeļu statne, Produkta krāsa: Melns, Apvalka materiāls: Tērauds. Platums: 7 mm, Dziļums: 483 mm, Augstums: 11 mm. Skaits iepakojumā: 10 pcs, Iepakojuma platums: 115 mm, Iepakojuma dziļums: 500 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Diagonālā kabeļu statne |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Tērauds |
| Statņa kapacitāte | 1U |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 7 mm |
| Dziļums | 483 mm |
| Augstums | 11 mm |
| Svars | 130 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 10 pcs |
| Iepakojuma platums | 115 mm |
| Iepakojuma dziļums | 500 mm |
| Iepakojuma augstums | 55 mm |
| Iepakojuma svars | 1,73 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |