Ražotājs: StarTech.com
Modelis: RKUNITAPE
EAN: 0065030865418
StarTech.com RKUNITAPE. Produkta krāsa: Melns, Statņa kapacitāte: 52U, Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T): 4 - 38 °C. Platums: 6,4 mm, Dziļums: 2200 mm, Augstums: 10 mm. Skaits iepakojumā: 2 pcs, Iepakojuma platums: 125 mm, Iepakojuma dziļums: 225 mm. Oriģinālās kastes platums: 245 mm, Kastes garums (Master): 306 mm, Oriģinālās kastes augstums: 239 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
StarTech.com RKUNITAPE püstikutarvik | €67.41 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Statņa kapacitāte | 52U |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | 4 - 38 °C |
| Iepakojuma saturs | |
| Ātrās instalācijas gids | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 6,4 mm |
| Dziļums | 2200 mm |
| Augstums | 10 mm |
| Svars | 18 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 2 pcs |
| Iepakojuma platums | 125 mm |
| Iepakojuma dziļums | 225 mm |
| Iepakojuma augstums | 22 mm |
| Iepakojuma svars | 28 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 245 mm |
| Kastes garums (Master) | 306 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 239 mm |
| Daudzums Master kastē | 50 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |