Ražotājs: Techly
Modelis: I-CASE M10-4ITY
EAN: 8051128106909
Techly I-CASE M10-4ITY. Tips: Elektroenerģijas sadales stienis, Produkta krāsa: Melns, Sudrabs, Statņa kapacitāte: 1U. Jaudas avots: AC, Ieejas spriegums: 230 V, Izeju skaits: 4 Maiņstrāvas izvade (-s). Izmērs: 25,4 cm (10"), Platums: 254 mm, Dziļums: 44,4 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Elektroenerģijas sadales stienis |
| Produkta krāsa | Melns, Sudrabs |
| Statņa kapacitāte | 1U |
| Kabeļa garums | 1,8 m |
| Saderīgā statņa platums | 10 " |
| Sertifikācija | CE, Reach, ISO 9001 |
| Svars&dimensijas | |
| Izmērs | 25,4 cm |
| Platums | 254 mm |
| Dziļums | 44,4 mm |
| Augstums | 44,4 mm |
| Svars | 735 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | AC |
| Ieejas spriegums | 230 V |
| Izeju skaits | 4 Maiņstrāvas izvade (-s) |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, RoHS, REACH |