Ražotājs: Tripp Lite
Modelis: SR1UBRUSH
EAN: 0037332143228
Tripp Lite SR1UBRUSH. Produkta krāsa: Melns, Statņa kapacitāte: 1U, Izcelsmes valsts: Ķīna. Izmērs: 48,3 cm (19"), Platums: 482,6 mm, Dziļums: 12,7 mm. Iepakojuma platums: 61 mm, Iepakojuma dziļums: 492,8 mm, Iepakojuma augstums: 24,9 mm. Oriģinālās kastes platums: 241,3 mm, Kastes garums (Master): 502,9 mm, Oriģinālās kastes augstums: 149,9 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Tripp Lite SR1UBRUSH 1 HE Kabeldurchführungsplatte mit Bürstenleiste (SR1UBRUSH) | €91.95 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Svars&dimensijas | |
| Izmērs | 48,3 cm |
| Platums | 482,6 mm |
| Dziļums | 12,7 mm |
| Augstums | 43,9 mm |
| Svars | 230 g |
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Statņa kapacitāte | 1U |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Tehniskās detaļas | |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 10037332143225 |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 61 mm |
| Iepakojuma dziļums | 492,8 mm |
| Iepakojuma augstums | 24,9 mm |
| Iepakojuma svars | 410 g |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 241,3 mm |
| Kastes garums (Master) | 502,9 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 149,9 mm |
| Kastes svars (Master) | 7,39 kg |
| Daudzums Master kastē | 20 pcs |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85389099 |