| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
DELL 2200MAh Battery Patarei | €119.49 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Baterija |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas performance | 2200 mAh |
| Baterijas spriegums | 14,8 V |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 77,4 mm |
| Dziļums | 127,4 mm |
| Augstums | 19,4 mm |
| Svars | 345,8 g |
| Papildus informācija | |
| Skaits baterijas iekļautas | 1 pcs |