| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
DELL X16TW sülearvuti varuosa Patarei | €92.60 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Baterija |
| Zīmolu saderība | DELL |
| Savietojamība | Latitude 5290 |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas šūnu skaits | 4 |
| Akumulatora jauda | 42 vatstunda |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 301 mm |
| Iepakojuma dziļums | 127 mm |
| Iepakojuma augstums | 48 mm |
| Iepakojuma svars | 236 g |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 236 g |